Click to Home
Go To Search
RSSEmailPrint
Chiefs

William A. Coyne
            Dates Unknown

Fred Bone
    Dates Unknown

Ford J. Schwarts     
            Appointed January 15, 1908

William J. Pflanzer
            Appointed in 1910 – Resigned January 8, 1935

William H. Fulkerth
            Appointed January 8, 1935 to January 21, 1936
                        (Filled Chief Pflanzer’s unexpired term)

Clarence V. Dunham
            Appointed January 21, 1936 to January 6, 1959

Dick Brandt
            Appointed January 6, 1959 to 1963

William Rainey
            1963 to 1973

Jim Thornberry
            1973 to 1975

Jerry Crisp
            1975 to 1982

Michael T. Hannigan
            Appointed July 1, 1984 to March 7, 2014

Pierino Gerome
            Appointed March 7, 2014 to September 19, 2016

Steve Johnson
            Appointed on November 15, 2016